Teminarz

CZĘŚĆ ZASADNICZA:

1 runda: 1 kwietnia (poniedziałek)
Toruń - Tarnów (przeniesiona na 26 kwietnia godz. 20:15)

2 runda: 6 kwietnia (sobota)*, 7 kwietnia (niedziela)
Leszno - Toruń

11 kwietnia (czwartek) - data rezerwowa

3 runda: 13 kwietnia (sobota)*, 14 kwietnia (niedziela)
Toruń - Wrocław (50:40)

4 runda: 21 kwietnia (niedziela)
Toruń - Gorzów

25 kwietnia (czwartek) - data rezerwowa

5 runda: 27 kwietnia (sobota)*, 28 kwietnia (niedziela)
Zielona Góra - Toruń

6 runda: 5 maja (niedziela)
Toruń - Częstochowa

9 maja (czwartek) - data rezerwowa

7 runda: 11 maja (sobota)*, 12 maja (niedziela)
Bydgoszcz - Toruń

8 runda: 19 maja (niedziela)
Toruń - Rzeszów

23 maja (czwartek) - data rezerwowa

9 runda: 25 maja (sobota)*, 26 maja (niedziela)
Gniezno - Toruń (46- 44)

10 runda: 2 czerwca (niedziela)
Toruń - Gniezno

6 czerwca (czwartek) - data rezerwowa

9 czerwca (niedziela) - data rezerwowa

11 runda: 16 czerwca (niedziela)
Rzeszów - Toruń

23 czerwca (niedziela) - data rezerwowa

12 runda: 29 czerwca (sobota)*, 30 czerwca (niedziela)
Toruń - Bydgoszcz (57:33)

4 lipca (czwartek) - data rezerwowa

13 runda: 6 lipca (sobota)*, 7 lipca (niedziela)
Częstochowa - Toruń

14 runda: 21 lipca (niedziela)
Toruń - Zielona Góra

25 lipca (czwartek) - data rezerwowa

15 runda: 27 lipca (sobota)*, 28 lipca (niedziela)
Gorzów - Toruń

16 runda: 4 sierpnia (niedziela)
Wrocław - Toruń

8 sierpnia (czwartek) - data rezerwowa

11 sierpnia (niedziela) - data rezerwowa

17 runda: 15 sierpnia (czwartek)
Toruń - Leszno

18 runda: 18 sierpnia (niedziela)
Tarnów - Toruń

25 sierpnia (niedziela) - data rezerwowa

CZĘŚĆ FINAŁOWA:

19 runda: 31 sierpnia (sobota)*, 1 września (niedziela)
(a) 4 w tabeli po cz. zasadniczej - 1 w tabeli po cz. zasadniczej
(b) 3 w tabeli po cz. zasadniczej - 2 w tabeli po cz. zasadniczej

5 września (czwartek) - data rezerwowa

20 runda: 8 września (niedziela)
(a) 1 w tabeli po cz. zasadniczej - 4 w tabeli po cz. zasadniczej
(b) 2 w tabeli po cz. zasadniczej - 3 w tabeli po cz. zasadniczej

12 września (czwartek) - data rezerwowa

21 runda: 14 września (sobota)*, 15 września (niedziela)
(c) zwycięskie drużyny z (a) i (b)
(d) pokonane drużyny z (a) i (b)

19 września (czwartek) - data rezerwowa

22 runda: 22 września (niedziela)
(c) zwycięskie drużyny z (a) i (b)
(d) pokonane drużyny z (a) i (b)

29 września (niedziela) - data rezerwowa

6 października (niedziela) - data rezerwowa

13 października (niedziela) - data rezerwowa* - na 14 dni przed datą danej rundy zostanie wyznaczony jeden mecz do transmisji telewizyjnej niekolidujący z rozgrywkami FIM i UEM
Tworzenie stron internetowych - Kreator stron WW